Oprócz błękitnego nieba…

Obiecuję, że już wkrótce nie będę męczyć Was lakierami Golden Rose ponieważ nowe, zamówione na allegro są już w drodze :) Jednak dzisiaj chciałam pokazać jak prezentuje się Rich Color nr 39. Kolor w moim guście, intensywny, z dużą ilością błyszczących drobinek, trochę metaliczny w rzeczywistości wygląda nieco inaczej. Na zdjęciach zwykły niebieski natomiast na paznokciach najpiękniejszy morski błękit! Z pewnością tak intensywny kolor nie wszystkim się spodoba, mnie zauroczył i przez długi czas będzie moim ulubionym.

W przypadku tego koloru nie możemy liczyć, iż jedna warstwa ładnie pokryje płytkę. Jednokrotne malowanie pozostawia trochę prześwitów. Natomiast po nałożeniu drugiej warstwy paznokcie wyglądają idealnie. Rich schnie bardzo szybko i utrzymuje się przez 3 – 4 dni. Wszystkim już znany szeroki pędzelek w znacznym stopniu ułatwia malowanie.

Zdecydowanie polecam takie kolorowe, lakierowe szaleństwo! Inne szaleństwa również polecam! :)

3 Komentarze

  1. Piękny kolor, ale najbardziej zazdroszczę paznokci! Idealne! Przy okazji nominowałam Cię do Libster Blog Award, jeśli chcesz zobaczyć o co chodzi to zapraszam na mojego bloga:) Pozdrawiam:)!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.