Fairy Nice od Sally Hansen

Fairy Nice nr 26, delikatny rozbielony róż to zdecydowanie lakier dla osób cierpliwych. Nie mam na myśli czasu schnięcia ale sam fakt równomiernego pokrycia paznokci jasno różowym kolorem.

Moje paznokcie takimi lakierami maluje się zdecydowanie trudniej niż intensywnymi ciemnymi barwami o mocnym kryciu. Szeroka płytka oraz długość paznokci, wymaga kilkakrotnego zanurzania pędzelka w lakierze i zanim zamaluję całą płytkę tworzą się nieładne smugi, które można dostrzec na zdjęciach.

Pomimo wszelkich niedogodności bardzo lubię ten lakier. Niezwykle długi i cienki pędzelek pozwala precyzyjnie pokryć lakierem całą płytkę. Jego konsystencja jest dość rzadka, ale nie spływa z paznokcia. Krycie jest średnie. Pierwsza warstwa pozostawia duże prześwity oraz smugi. Druga, na moich paznokciach, również nie daje zadowalającego efektu. Pomimo trzech warstw lakier schnie szybko. Może nie jest to przysłowiowe „pięć minut”  jednak na taką  ilość lakieru na płytce czas schnięcia jest przyzwoity. Wytrzymałość standardowa około 4 – 5 dni. Polecam!

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.